Serious Reqeust 2017

donderdag 21 december 2017

Afgelopen dinsdag zijn wij met een 4 tal kinderen naar het Glazen Huis gegaan om samen met Accress Apeldoorn en Eelco st. Nicolaas de gelden aan te bieden die opgehaald zijn met de sponsorloop en de buildingrun. Wat een super PR voor onze school! Alsof hij nooit anders gedaan had stond Marnick Tromp (gr.7) Angelique van 3FM te woord. Kylie, Sara en Quinta stonden hem bij.  Het totaal bedrag van verschillende scholen was 4169 euro. Hiervan heeft OBS Beekbergen een kleine 2000 euro bij elkaar gelopen. Top hoor.

Morgenochtend gaan we namens onze school het geld van de ander acties brengen. De verkoop van de kerstkaarten, de inhoud van de glazen huisjes en de kleedjesmarkt. Op dit moment wordt er nog de laatste hand gelegd aan het tellen van deze opbrengst. Bent u net zo benieuwd als wij naar de opbrengst dan zou ik morgen zeker kijken naar Serious Request live. Rond een uur of 10 zullen wij bij de brievenbus zijn. Natuurlijk kunt u ook live een kijkje komen nemen.

 

Delen via